LocalGov Step-by-step (2.2.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: On
lt: Įjungta

en: Reset
lt: Išvalyti

en: All
lt: Visi

en: Off
lt: Išjungta

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti
