LocalGov Step-by-step (2.2.0) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: On
nl: Aan

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: All
nl: Alle

en: Off
nl: Uit

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Apply
nl: Toepassen

en: Asc
nl: Oplopend
