LocalGov Step-by-step (2.2.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: On
ta: சரி

en: Reset
ta: மீளமை

en: All
ta: எல்லா

en: Off
ta: இல்லை

en: Promoted to front page
ta: முதல் பக்கத்தில் ஏற்றப்பட்டது

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Apply
ta: விண்ணப்பி
