LocalGov Step-by-step (2.2.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: All
ug: ھەممە

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش
