LocalGov Step-by-step (2.2.0) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: On
uk: Увімкнено

en: Reset
uk: Скинути

en: All
uk: Все

en: Off
uk: Вимкнено

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Apply
uk: Застосувати

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне
