LocalGov Step-by-step (2.2.1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: On
az: Aktiv

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: All
az: Hammısı

en: Off
az: Söndürülüb

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir
