LocalGov Step-by-step (2.2.1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Body
ca: Cos

en: On
ca: Actiu

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: All
ca: Tot

en: Off
ca: Inactiu

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Apply
ca: Aplica

en: Master
ca: Mestre
