LocalGov Step-by-step (2.2.1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: On
da: Tilsluttet

en: Reset
da: Gendan

en: All
da: Alle

en: Off
da: Afbrudt

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Apply
da: Udfør

en: Asc
da: Stigende
