LocalGov Step-by-step (2.2.1) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Body
de: Textkörper

en: On
de: An

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: All
de: Alle

en: Off
de: Aus

en: Promoted to front page
de: Auf der Startseite anzeigen

en: Desc
de: Absteigend

en: Sort by
de: Sortierung

en: Apply
de: Anwenden

en: Asc
de: Aufsteigend

en: Step title
de: Stufentitel

en: Navigation block
de: Navigaitonsblock
