LocalGov Step-by-step (2.2.1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Body
es: Cuerpo

en: On
es: Activado

en: Reset
es: Restablecer

en: All
es: Todo(s)

en: Off
es: Desactivado

en: Promoted to front page
es: Promocionado a la página principal

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Apply
es: Aplicar

en: Master
es: Máster
