LocalGov Step-by-step (2.2.1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Reset
eu: Garbitu

en: All
eu: Guztiak

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Desc
eu: Beheraka

en: Apply
eu: Ezarri

en: Asc
eu: Goraka
