LocalGov Step-by-step (2.2.1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Body
fr: Corps

en: On
fr: Activé

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: All
fr: Tout

en: Off
fr: Désactivé

en: Promoted to front page
fr: Promu en page d'accueil

en: Sort by
fr: Trier par

en: Apply
fr: Appliquer

en: Next Step
fr: Étape suivante

en: Master
fr: Principal
