LocalGov Step-by-step (2.2.1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: On
hi: चालू

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: All
hi: सभी

en: Off
hi: बंद

en: Promoted to front page
hi: पहले पृष्ठ पर भेज दिया है |

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Apply
hi: लागू करें
