LocalGov Step-by-step (2.2.1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: On
hr: Uključi

en: Reset
hr: Poništi

en: All
hr: Svi

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
