LocalGov Step-by-step (2.2.1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: On
hu: Be

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: All
hu: Mind

en: Off
hu: Ki

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester
