LocalGov Step-by-step (2.2.1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: On
lv: Aktīvs

en: Reset
lv: Attīrīt

en: All
lv: Visi

en: Off
lv: Izslēgts

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Apply
lv: Apstiprināt
