LocalGov Step-by-step (2.2.1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: On
ne: माथि

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: All
ne: सबै

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध
