LocalGov Step-by-step (2.2.1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: On
ru: Вкл

en: Reset
ru: Сбросить

en: All
ru: Все

en: Off
ru: Выкл

en: Promoted to front page
ru: Помещено на главную страницу

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Apply
ru: Применить

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной
