LocalGov Step-by-step (2.2.1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Body
sk: Text

en: On
sk: Zapnúť

en: All
sk: Všetky

en: Off
sk: Vypnúť

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Apply
sk: Použiť

en: Asc
sk: Vzostupne
