LocalGov Step-by-step (2.2.1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: On
sv: På

en: Reset
sv: Återställ

en: All
sv: Alla

en: Off
sv: Av

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Apply
sv: Applicera

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
