LocalGov Step-by-step (2.2.2) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: On
bg: Включи

en: Reset
bg: Рестартирай

en: All
bg: Всички

en: Off
bg: Изключи

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Apply
bg: Търси
