LocalGov Step-by-step (2.2.2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: All
bs: Sve

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
