LocalGov Step-by-step (2.2.2) - en to ms translation catalogue (9 entries)

en: Body
ms: Kandungan

en: Reset
ms: Set semula

en: All
ms: Semua

en: Off
ms: Tutup

en: Promoted to front page
ms: Dipromosikan ke laman depan

en: Desc
ms: Menurun

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Apply
ms: Pohon

en: Asc
ms: Menaik
