LocalGov Step-by-step (2.2.2) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: On
tr: Açık

en: Reset
tr: Sıfırla

en: All
tr: Tümü

en: Off
tr: Kapalı

en: Promoted to front page
tr: Ana sayfaya yükseltilmiş

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Apply
tr: Uygula

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
