LocalGov Subsites (2.5.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: On
ca: Actiu

en: Weight
ca: Pes

en: Default
ca: Per defecte

en: Summary
ca: Resum

en: Off
ca: Inactiu

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada
