LocalGov Subsites (2.5.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: On
el: Ανοικτό

en: Weight
el: Βάρος

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Summary
el: Περίληψη

en: Off
el: Κλειστό

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα
