LocalGov Subsites (2.5.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: On
eo: Ŝaltita

en: Weight
eo: Pezo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Banner
eo: Rubando
