LocalGov Subsites (2.5.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: On
et: Sees

en: Weight
et: Kaal

en: Default
et: Vaikimisi

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Off
et: Väljas

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Banner
et: Bänner
