LocalGov Subsites (2.5.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: On
gl: Activo

en: Weight
gl: Peso

en: Default
gl: Predeterminado

en: Summary
gl: Resumo

en: Off
gl: Desactivado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal
