LocalGov Subsites (2.5.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: On
lv: Aktīvs

en: Weight
lv: Svars

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Off
lv: Izslēgts

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Banner
lv: Baneris
