LocalGov Subsites (2.5.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: On
nl: Aan

en: Weight
nl: Gewicht

en: Default
nl: Standaard

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Off
nl: Uit

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina
