LocalGov Subsites (2.5.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: On
ro: Pornit

en: Weight
ro: Greutate

en: Default
ro: Implicit

en: Summary
ro: Sumar

en: Off
ro: Oprit

en: Promoted to front page
ro: Promovat pe prima pagină

en: Page content
ro: Conținutul paginii
