LocalGov Subsites (2.5.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: On
ru: Вкл

en: Weight
ru: Вес

en: Default
ru: По умолчанию

en: Summary
ru: Сводка

en: Off
ru: Выкл

en: Promoted to front page
ru: Помещено на главную страницу

en: Banner
ru: Баннер

en: Page content
ru: Содержимое страницы
