LocalGov Subsites (2.5.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: On
sk: Zapnúť

en: Weight
sk: Váha

en: Default
sk: Predvolené

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Off
sk: Vypnúť

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane
