LocalGov Subsites (2.5.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: On
uk: Увімкнено

en: Weight
uk: Вага

en: Default
uk: Базово

en: Summary
uk: Резюме

en: Off
uk: Вимкнено

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Banner
uk: Банер
