LocalGov Subsites (2.5.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: On
vi: Bật

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Default
vi: Mặc định

en: Summary
vi: Tóm tắt

en: Off
vi: Tắt

en: Promoted to front page
vi: Đưa lên trang chủ
