LocalGov Subsites (2.5.1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: On
az: Aktiv

en: Weight
az: Çəki

en: Default
az: Susmaya görə

en: Summary
az: Xülasə

en: Off
az: Söndürülüb

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi
