LocalGov Subsites (2.5.1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: On
be: На

en: Weight
be: Вага

en: Default
be: Прадвызначана

en: Summary
be: Падсумаванне

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Banner
be: Банэр
