LocalGov Subsites (2.5.1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: On
bg: Включи

en: Weight
bg: Тегло

en: Default
bg: По подразбиране

en: Summary
bg: Обзор

en: Off
bg: Изключи

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница
