LocalGov Subsites (2.5.1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ
