LocalGov Subsites (2.5.1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: On
cs: Zapnuto

en: Weight
cs: Váha

en: Default
cs: Výchozí

en: Summary
cs: Souhrn

en: Off
cs: Vypnuto

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Page content
cs: Obsah stránky
