LocalGov Subsites (2.5.1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: On
da: Tilsluttet

en: Weight
da: Vægt

en: Default
da: Standard

en: Summary
da: Resumé

en: Off
da: Afbrudt

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside
