LocalGov Subsites (2.5.1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: On
fr: Activé

en: Weight
fr: Poids

en: Default
fr: Par défaut

en: Summary
fr: Résumé

en: Off
fr: Désactivé

en: Promoted to front page
fr: Promu en page d'accueil

en: Banner
fr: Bannière
