LocalGov Subsites (2.5.1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: On
he: פעיל

en: Weight
he: משקל

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Summary
he: תקציר

en: Off
he: כבוי

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Banner
he: באנר
