LocalGov Subsites (2.5.1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: On
it: Acceso

en: Weight
it: Peso

en: Default
it: Predefinito

en: Summary
it: Sommario

en: Off
it: Spento

en: Promoted to front page
it: Promosso alla prima pagina
