LocalGov Subsites (2.5.1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Summary
kn: ಸಾರಾಂಶ

en: Off
kn: ಜಡ
