LocalGov Subsites (2.5.1) - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Weight
ms: Pemberat

en: Default
ms: Lalai

en: Summary
ms: Ringkasan

en: Off
ms: Tutup

en: Promoted to front page
ms: Dipromosikan ke laman depan
