LocalGov Subsites (2.5.1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: On
nn: På

en: Weight
nn: Vekt

en: Default
nn: Standard

en: Summary
nn: Samandrag

en: Off
nn: Av

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida
