LocalGov Subsites (2.5.1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: On
oc: Activat

en: Weight
oc: Pes

en: Default
oc: Per defaut

en: Summary
oc: Resumit

en: Off
oc: Desactivat

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Banner
oc: Bandièra
