LocalGov Subsites (2.5.1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: On
ta: சரி

en: Weight
ta: எடை

en: Default
ta: இயல்பான

en: Summary
ta: சுருக்கம்

en: Off
ta: இல்லை

en: Promoted to front page
ta: முதல் பக்கத்தில் ஏற்றப்பட்டது
